Pridajte sa k nám… Dištriktuálny deň Západného dištriktu

 

Srdečne Vás pozývame na Dištriktuálny deň  ZD ECAV, ktorý sa uskutoční dňa  22. apríla 2023 o 10.00 hod. v Športovej hale v Leviciach. Téma podujatia:  Na čom záleží?!

 

 

 

Program sa začne spoločnými službami Božími, ktoré budú vysielané v priamom prenose v RTVS 2 , preto je potrebné, aby ste zaujali svoje miesta najneskôr do 9.45 hod. Káže biskup ZD – Ján Hroboň. V programe nás pozdravia aj biskup VD Peter Mihoč, generálny biskup Ivan Eľko a zástupkyňa z EKM v Nemecku – Judith Königsdörfer. Paralelne počas služieb Božích bude samostatný program pre deti v Športovej hale.

 

 

 

 

 

Budete si môcť pozrieť aj výstavy: SEŽ – vyšívaná história ECAV a výstava o prvej farárke ECAV Darine Bancíkovej.

 

 

 

 

 

Popoludní sa bude konať program zložený z koncertu hudobného telesa Continental Singers a moderovaného slova o súčasnom živote našich seniorátov ZD s moderátorom Štefanom Chrappom.

 

 

 

 

Pre účastníkov Dištriktuálneho dňa zabezpečíme občerstvenie a obed. Prosíme Vás, aby ste svoju účasť nahlásili u svojho brata farára alebo sestry farárky do 31. 3. 2023. (Prihlasovanie prebieha kvôli obedom, ale vítaní budú samozrejme aj neprihlásení hostia bez nároku na stravu.)

Tešíme sa na spoločné stretnutie.